2015_Svetlosna_gerila_02
Radionica Svetlosna gerila | Foto © Vojislav Gelevski

Svetlosna gerila – eksperimentalna svetlosna studentska radionica na Arhitektonskom fakultetu u Beogradu pod mentorstvom španskog dizajnera Ignacia Valera je u toku. Interesovanje je veliko, rezultati će biti uzbudljivi!

U saradnji Masterdia programa za dizajn osvetljenja Politehničkog univerziteta u Madridu i Master akademskih studija Unutrašnja arhitektura Arhitektonskog fakulteta u Beogradu – predmeti MUA-11062 STUDIO M01 AD – Seminar 1 – Simbol i oblik, prof. mr Branka Pavića i MUA-23062 STUDIO M03 AD – Seminar 1 – Adaptivnost, re-dizajn, prof. arh. Dejana Miljkovića – radionice Svetlosna gerila su deo programa manifestacije Beograd svetlosti i Međunarodne godine svetlosti.

Pozivamo goste, sve studente i profesore da nam se pridruže na javnoj prezentaciji studentskih radova i rezultata radionice u Auli tehničkih fakulteta u petak 02. oktobra 2015. godine u 21.00h.

2015_Svetlosna_gerila_01
Radionica Svetlosna gerila | Foto © Vojislav Gelevski