Izložba

Izložba RIBA President’s Medals Students Awards

U utorak, 15. aprila u 18.00 časova, u svečanoj sali Arhitektonskog fakulteta, drugu godinu za redom, otvorena je izložba RIBA President’s Medals Students Awards 2013 u prisustvu mnogobrojnih gostiju i zvanica.

Izložbu su otvorili Dekan Arhitektonskog fakulteta, prof. dr Vladan Đokić i prof. dr Dejvid Gloster (David Gloster), direktor obrazovanja instituta RIBA u Londonu.

Među zvanicama koje su činili predstavnici Ambasade Velike Britanije u Beogradu, London South Bank University, University of Brighton Faculty of Arts, Univerziteta u Beogradu, Kulturnog centra Beograda, ugledni profesori i umetnici, otvaranju je prisustvovala i petočlana delegacija iz Kine, koju su činili predstavnici ugledne izdavačke kuće Liaoning Science and Technology Publishing House koji će učestvovati na predstojećem Sajmu knjiga u Beogradu i predstavnici kineske asocijacije arhitekata Archchina.

Na izložbi je predstavljen i rad Nastasje Mitrović, studentkinje Arhitektonskog fakulteta u Beogradu.

Izložba će biti otvorena do 13. maja 2014. godine.

Pogledajte galeriju fotografija sa ovogodišnje izložbe RIBA President’s Medals Students Awards:

Izveštaj sa otvaranja izložbe (17.04.2014)…