Изложба

Izložba RIBA President’s Medals Students Awards

У уторак, 15. априла у 18.00 часова, у свечаној сали Архитектонског факултета, другу годину за редом, отворена је изложба RIBA President’s Medals Students Awards 2013 у присуству многобројних гостију и званица.

Изложбу су отворили Декан Архитектонског факултета, проф. др Владан Ђокић и проф. др Дејвид Глостер (David Gloster), директор образовања института RIBA у Лондону.

Међу званицама које су чинили представници Амбасаде Велике Британије у Београду, London South Bank University, University of Brighton Faculty of Arts, Универзитета у Београду, Културног центра Београда, угледни професори и уметници, отварању је присуствовала и петочлана делегација из Кине, коју су чинили представници угледне издавачке куће Liaoning Science and Technology Publishing House који ће учествовати на предстојећем Сајму књига у Београду и представници кинеске асоцијације архитеката Archchina.

На изложби је представљен и рад Настасје Митровић, студенткиње Архитектонског факултета у Београду.

Изложба ће бити отворена до 13. маја 2014. године.

Погледајте галерију фотографија са овогодишње изложбе RIBA President’s Medals Students Awards:

Извештај са отварања изложбе (17.04.2014)…