Potpisivanje Sporazuma o saradnji Arhitektonskog fakulteta sa GIZ/AMBERO-ICON projektom

saradnja-GIZ_opt

Sporazum o saradnji

U sredu, 12. juna 2013. godine, na Arhitektonskom fakultetu u Beogradu, dekan prof. dr Vladan Đokić i šef GIZ/AMBERO-ICON projekta „Unapređenje upravljanja zemljištem na nivou lokalnih samouprava u Srbiji“ gospodin Harald Miler potpisali su sporazum o saradnji za period od 2013. do 2015. godine.

Saradnja će se odvijati kroz tehničku pomoć na polju edukacije i istraživanja u oblasti planiranja održivog urbanog razvoja, i to posebno na teme integralnog urbanog razvoja, participacije javnosti, ali i ostalih instrumenata planiranja urbanog razvoja koji su implementirani kroz GIZ-ov projekat. Sporazumom je predviđena i saradnja sa nemačkim fakultetima.