Pozivnica-Web

Arhitektonski fakultet Univerziteta u Beogradu i ove godine u saradnji sa Departmanom za arhitekturu i urbanizam Fakulteta tehničkih nauka u Novom Sadu, Građevinsko-arhitektonskim fakultetom Univerziteta u Nišu i Fakultetom primenjenih umetnosti Univerziteta umetnosti u Beogradu, učestvuje u manifestaciji ,,Pre Salona”, koju organizuje i sprovodi Salon muzeja primenjene umetnosti, u okviru pratećeg programa Salona arhitekture.

Arhitektonski fakultet uzima učešće na izložbi studentskih radova pod nazivom ,,Refleksije” koja je otvorena do 05.06.2021. godine u galeriji Žad. Koncept izložbe studenata Arhitektonski fakultet u Beogradu se oslanja na temu istraživanja koje je sprovedeno u okviru izbornog predmeta ,,Arhitektura i metastruktura”,  prikazujući rezultate rada prethodne tri generacije studenata na ovom predmetu.

Na izložbi, svoje radove su izložili sledeći studenti:

Milica Božić, Branko Gulan, Jelena Jelačić, Andrijana Kuzmanović, Tijana Mačkić, Emilija Petrinjac, Tijana Radovanović, Bojan Ćirović i Teodora Ćirić.

Koncept i selekciju izložbe su priredili: doc. dr Maja Dragišić i ass. Snežana Zlatković.