Учешће у оквиру манифестације ,,Пре Салона”, 43. Салона архитектуре 2021.

Pozivnica-Web

Архитектонски факултет Универзитета у Београду и ове године у сарадњи са Департманом за архитектуру и урбанизам Факултета техничких наука у Новом Саду, Грађевинско-архитектонским факултетом Универзитета у Нишу и Факултетом примењених уметности Универзитета уметности у Београду, учествује у манифестацији ,,Пре Салона”, коју организује и спроводи Салон музеја примењене уметности, у оквиру пратећег програма Салона архитектуре.

Архитектонски факултет узима учешће на изложби студентских радова под називом ,,Рефлексије” која је отворена до 05.06.2021. године у галерији Жад. Концепт изложбе студената Архитектонски факултет у Београду се ослања на тему истраживања које је спроведено у оквиру изборног предмета ,,Архитектура и метаструктура”,  приказујући резултате рада претходне три генерације студената на овом предмету.

На изложби, своје радове су изложили следећи студенти:

Милица Божић, Бранко Гулан, Јелена Јелачић, Андријана Кузмановић, Тијана Мачкић, Емилија Петрињац, Тијана Радовановић, Бојан Ћировић и Теодора Ћирић.

Концепт и селекцију изложбе су приредили: доц. др Маја Драгишић и асс. Снежана Златковић.