Prijemni_AF_2018_thumb

Procedura upisa na Arhitektonski fakultet, na prvu godinu Osnovnih i Integrisanih akademskih studija Arhitektura za školsku 2018/2019 godinu.

Četvrtog dana upisa (12.07.2018) je upisano 22 kandidata na OAS, status samofinansirajući student i 9 kandidata na IAS, status samofinansirajući student, čime je popunjena kvota od 304 studenta koji se mogu upisati na Arhitektonski fakultet.

Neće biti drugog upisnog roka u septembru, osim za državljane Republike Srbije koji su u školskoj 2017/2018. godini srednju školu završili u inostranstvu, kao i stranu srednju školu u Republici Srbiji ili poseduju diplomu IB mature, a koji mogu ostvariti pravo upisa u okviru budžetske kvote utvrđene Odlukom Vlade za tu kategoriju kandidata u drugom upisnom roku. Konkurs za dva mesta za te kandidate će biti blagovremeno objavljen u toku avgusta meseca.

Komisija za sprovođenje upisa