Procedura upisa u prvu godinu studija 2018/19 Arhitektonskog fakulteta za: DRUGI DAN UPISA

Prijemni_AF_2018_thumb

Procedura upisa na Arhitektonski fakultet, na prvu godinu Osnovnih i Integrisanih akademskih studija Arhitektura za školsku 2018/2019 godinu.

Nakon prvog dana upisa (09.07.2018), na Arhitektonski fakultet se upisalo:
– 139 studenata na OAS, status studenta finansiranog iz budžeta Republike Srbije,
– 1 kandidat sa afirmativne liste, status studenta finansiranog iz budžeta Republike Srbije,
– 6 kandidata na IAS, status studenta finansiranog iz budžeta Republike Srbije,

Preostalo je da se upiše:
– 21 student na OAS, status studenta finansiranog iz budžeta Republike Srbije
– 34 studenata na IAS, status studenta finansiranog iz budžeta Republike Srbije
– 1 kandidat strani državljanin (OAS ili IAS samofinansiranje koje će biti u okviru propisane kvote)

Propisana kvota za samofinansiranje iznosi
– 80 kandidata na OAS (umanjeno za jedno mesto sa afirmativne liste) t.j. preostalo je 79 mesta i
– 24 kandidata na IAS

Upis se nastavlja u UTORAK, 10. JUL 2018. GODINE u 10.00 časova.

Dinamika upisa na Arhitektonski fakultet

UTORAK, 10. JUL 2018. GODINE

U 10.00 sati, u amfiteatru Arhitektonskog fakulteta je prozivanje za kandidate koji su stekli pravo na upis, do popune budžetskih mesta na oba studijska programa.

Prozivanje počinje od najbolje plasiranog NEUPISANOG kandidata pa do kandidata koji su se rangirali zaključno sa rangom 201 (zbog jednog kandidata stranog državljanina).

Ukoliko se ni tada ne popuni kvota za budžetske studente, prozivanje će se nastaviti u 14.00 sati do popune kvote za budžetske studente, redom prema Konačnoj rang listi.