UZ-predavanje_sept-2017_opt

Pozivamo Vas na predavanje i radionicu:
Leoni Lorimer (Leone Lorrimer) – “Stvaranje prostora”
Ponedeljak, 18. septembar 2017. u 9.00 sati
Urbanistički Zavod Beograda JUP, velika sala u prizemlju.

Ulaz je slobodan. Dobrodošli!

Leone-Lorrimer

Leoni Lorimer (Leone Lorrimer) – CEO @ “DWP | Design Worldwide Partnership

Kratka biografija predavača:

Leoni Lorimer (Leone Lorrimer) je izvršni direktor kompanije “DWP | Design Worldwide Partnership“, međunarodno priznatog studija za arhitekturu i dizajn enterijera.

Tokom svoje tridesetogodišnje karijere kao izvršni direktor dva velika međunarodna studija, Leoni je vodila nagrađivane projekte za velike korporacije i vlade.

Tokom svog rada na Bliskom istoku, Leoni je upravljala procesom dizajna međunarodno značajnih master planova na nivou gradova i ikoničnih kulturnih objekata. Njeno iskustvo sa velikim projektima master planiranja kreće se od regeneracije urbanih četvrti do stvaranja novih zajednica do 150.000 ljudi.

Ostali projekti uključuju nagrađeni Naučni i tehnološki park u Kataru, Louvre Abu Dhabi dizajniran od strane Ateliers Jean Nouvel, Guggenheim Abu Dhabi dizajniran od strane Gehri Partners i Zayed nacionalni muzej od strane Foster + Partners.

Projekti Leoni Lorimer su osetljivi na kontekst: fizički, kulturni i ekonomski i pružaju holistički održiva rešenja.

design-worldwide-partnership