PREKO CRTE
Izložba radova studenata I godine nastalih u okviru radionice Preko crte – konkurs za dizajn vizuelnog identiteta 49. Majske izložbe ULUPUDS-a
Hodnik ispred Galerija GrAF, Arhitektonski fakultet, III sprat
Izložba je otvorena do kraja septembra 2017. godine

Pozivamo Vas na izložbu radova studenata prve godine Osnovnih i Integrisanih akademskih studija, nastalih u okviru radionice Preko crte. Radionica je realizovana pod okriljem Kabineta za vizuelne komunikacije 341 sa idejom učešća studenata na konkursu za vizuelni identiteta 49. Majske izložbe. Majska izložba, koju tradicionalno organizuje Udruženje likovnih umetnika primenjenih umetnosti i dizajnera Srbije, predstavlja jednu od najznačajnih kulturnih manifestacija kod nas i ujedno najveću smotru primenjene umetnosti i dizajna. Izložbena postavka nalazi se u hodniku ispred Galerije GrAF na Arhitektonskom fakultetu u Beogradu (III sprat) i trajaće do kraja septembra 2017. godine. Prethodno su ovi studentski radovi bili iloženi u okviru zvaničnog programa 49. Majske izložbe u Galeriji Studentskog kulturnog centra (Kralja Milana 48, Beograd) u periodu 16-30. juna 2017. godine.

Organizacija:
Kabinet za vizuelne komunikacije 341

Organizatori i rukovodioci radionice:
Vladimir Kovač, saradnik; Dušan Popović, asistent

Učesnici radionice:
Jovana Arsić, Jasmina Baba-Milkić, Katarina Banković, Maša Bogunović, Milica Božić, Milica Božović, Milica Brajović, Jovana Busić, Đorđe Valjarević, Mitra Vasiljević, Aleksandra Vulićević, Marko Gavrilović, Vanja Đorđević, Ana Zabukovec, Katarina Janković, Đorđe Jovanović, Una Korica, Mila Luković, Tijana Maksimović, Selena Markićević, Marija Matijević, Vera Milošević, Nikola Minić, Uroš Mirković, Jovan Mladenović, Jana Nikolovski, Milica Petrinjak, Tamara Plećević, Nikola Prostran, Emilija Radenković, Vid Savić, Emilija Savić, Lazar Simić, Milica Simić, Neda Stamenković, Sara Stanković, Jana Starčević, Ana Stefanović, Marija Stojković, Milena Stojković, Sofija Todorović, Luka Šopalović