ПРЕКО ЦРТЕ
Изложба радова студената I године насталих у оквиру радионице Преко црте – конкурс за дизајн визуелног идентитета 49. Мајске изложбе УЛУПУДС-а
Ходник испред Галерија ГрАФ, Архитектонски факултет, III спрат
Изложба је отворена до краја септембра 2017. године

Позивамо Вас на изложбу радова студената прве године Основних и Интегрисаних академских студија, насталих у оквиру радионице Преко црте. Радионица је реализована под окриљем Кабинета за визуелне комуникације 341 са идејом учешћа студената на конкурсу за визуелни идентитета 49. Мајске изложбе. Мајска изложба, коју традиционално организује Удружење ликовних уметника примењених уметности и дизајнера Србије, представља једну од најзначајних културних манифестација код нас и уједно највећу смотру примењене уметности и дизајна. Изложбена поставка налази се у ходнику испред Галерије ГрАФ на Архитектонском факултету у Београду (III спрат) и трајаће до краја септембра 2017. године. Претходно су ови студентски радови били иложени у оквиру званичног програма 49. Мајске изложбе у Галерији Студентског културног центра (Краља Милана 48, Београд) у периоду 16-30. јуна 2017. године.

Организација:
Кабинет за визуелне комуникације 341

Организатори и руководиоци радионице:
Владимир Ковач, сарадник; Душан Поповић, асистент

Учесници радионице:
Јована Арсић, Јасмина Баба-Милкић, Катарина Банковић, Маша Богуновић, Милица Божић, Милица Божовић, Милица Брајовић, Јована Бусић, Ђорђе Ваљаревић, Митра Васиљевић, Александра Вулићевић, Марко Гавриловић, Вања Ђорђевић, Ана Забуковец, Катарина Јанковић, Ђорђе Јовановић, Уна Корица, Мила Луковић, Тијана Максимовић, Селена Маркићевић, Марија Матијевић, Вера Милошевић, Никола Минић, Урош Мирковић, Јован Младеновић, Јана Николовски, Милица Петрињак, Тамара Плећевић, Никола Простран, Емилија Раденковић, Вид Савић, Емилија Савић, Лазар Симић, Милица Симић, Неда Стаменковић, Сара Станковић, Јана Старчевић, Ана Стефановић, Марија Стојковић, Милена Стојковић, Софија Тодоровић, Лука Шопаловић

Повезани текстови:
Изложба: Ко то тамо пуши? – Галерија Граф