Процедура уписа у прву годину студија 2017/18 Архитектонског факултета: ТРЕЋИ ДАН УПИСА

Prijemni_AF_2017_01_thumb

Процедура уписа на Архитектонски факултет, на прву годину Основних и Интегрисаних академских студија Архитектура за школску 2017/2018 годину – УТОРАК, 11. ЈУЛ 2017. ГОДИНЕ

Након другог дана уписа, на Архитектонски факултет се уписало:
– 160 студената на ОАС, статус студента финансираног из буџета Републике Србије,
– 1 кандидат са афирмативне листе, статус студента финансираног из буџета Републике
Србије,
– 40 кандидата на ИАС, статус студента финансираног из буџета Републике Србије,
– 12 кандидата на ИАС, статус самофинансирајући студенти и
– 1 кандидат страни држављанин на ОАС.

Преостало је да се упише:
78 кандидата на ОАС, статус самофинансирајући студенти и
12 кандидата на ИАС, статус самофинансирајући студенти

Упис се наставља у СРЕДУ, 12. ЈУЛА 2016. ГОДИНЕ у 10 часова.

Динамика уписа на Архитектонски факултет 2017.

СРЕДА, 12. ЈУЛ 2017. ГОДИНЕ

У 10 сати, у амфитеатру Архитектонског факултета, прозивање за кандидате који су стекли право на упис, до попуне квоте за самофинансирајуће студенте на студијски програм Основних академских студија. Прозивање почиње од најбоље пласираног НЕУПИСАНОГ кандидата па до кандидата који су се рангирали закључно са рангом 304.

ЧЕТВРТАК, 13. ЈУЛ 2017. ГОДИНЕ

Кандидати који су стекли право на упис, а не упишу се 10, 11, и 12. јула, губе то право и Факултет ће на њихово место уписати кандидате према редоследу на Коначној ранг листи. У 10 сати, испред собе 217 Архитектонског факултета, прозивање за кандидате према редоследу на коначној ранг листи, почевши од ранга 305, а до попуњавања квоте за упис на оба студијска програма. Кандидати који нису присутни на прозивци ће бити прескочени и биће уписан први следећи кандидат који је присутан.

© [2013 - 2018] Универзитет у Београду - Архитектонски Факултет | University of Belgrade - Faculty of Architecture