Arhitektonski fakultet na Međunarodnom sajmu građevinarstva – od 19. do 23. aprila 2016.

2016_AF-na-Sajmu-gradjevinarstva_00

Najveći i najprestižniji sajamski događaj u građevinskoj industriji u regionu jugoistočne Evrope – Međunarodni sajam građevinarstva u Beogradu, svečano je otvoren na Beogradskom sajmu i trajaće do subote, 23. aprila 2016. godine. Međunarodni sajam građevinarstva se održava po 42. put i okuplja veliki broj izlagača, stručnu i široku publiku.

Arhitektonski fakultet u Beogradu se na ovogodišnjem sajmu predstavlja izložbom eksperimentalnih istraživanja rađenih u okviru predmeta Likovne forme (predmet vodi prof. Branko Pavić) na I godini Osnovnih akademskih studija i izbornog predmeta Urbana oaza (predmet vodi doc. Budimir Sudimac) na I godini Master akademskih studija Arhitektura.