ILustracije_170_godina_Dodela-diploma

Arhitektonski fakultet obeležava Dan studenata beogradskog univerziteta svečanom dodelom diploma i otvaranjem izložbe ”The RIBA President’s Medals Student Awards 2015”, koja predstavlja studentske radove iz više stotina arhitektonskih škola iz celog sveta, a ovogodišnja selekcija obuhvata i dva rada Arhitektonskog fakulteta u Beogradu. Ovim događajima zvanično počinje program obeležavanja 170 godina visokoškolskog arhitektonskog obrazovanja u Srbiji.

Pozivamo Vas da prisustvujete proslavi Dana studenata 4. aprila 2016. godine koja počinje svečanom dodelom diploma studentima koji su upisali osnovne akademske studije 2011/12, a diplomirali u školskoj 2014/15. godini u amfiteatru AF u 11.00 sati, posle koje će svečano biti otvarena izložba ”The RIBA President’s Medals Student Awards 2015” sa koktelom u Galeriji Aula u 13.00 sati. Dobrodošli!

Svečana dodela diploma će se održati prema priloženom spisku:

Spisak inženjera arhitekture 2014/15