Курс 16.2. – Економика, Курс 16.3. – Регулатива и Курс 22.2. – Организација: Увид у испите и потписивање записника

Модул 16 – Архитектура, урбанизам и друштво
Модул 22 – Архитектонске конструкције и организација грађен

Обавештење

Предмети:
Курс 16.2. – Економика пројектовања и грађења
Курс 16.3. – Регулатива
Курс 22.2. – Организација грађења и основе менаџмента

Испитни задаци у испитном року Септембар 2 су прегледани и укупни резултати за септембарски испитни рок објављени су на табли прекопута кабинета 304.

Увид у испите за цео септембарски рок, за сва три предмета, биће омогућен у четвртак 28. августа у 10,00 часова у кабинету 304.

Потписивање записника о положеним испитима за сва три предмета биће организовано у четвртак 28. августа у 11,00 часова у кабинету 304, и то на следећи начин:

За предмет Курс 22.2. – Организација грађења и основе менаџмента студенти треба да у два примерка одштампају записник који је постављен на сајту АФ код курикулума предмета и да на основу резултата попуне следеће податке:

• поени са наставе (вежбе),
  • прескочити поене са колоквијума (опција 1),
  • поени са испита (опција 2 – укупни број поена са испита),
  • закључена оцена,
  • датум закључивања оцене – уписати „септембар 1, 2014.“, односно „септембар 2, 2014.“.

За предмет Курс 16.2. – Економика пројектовања и грађења студенти треба да у два примерка одштампају записник који је постављен на сајту АФ код курикулума предмета и да на основу резултата попуне следеће податке:

• име и презиме, и број индекса,
  • поени са семинарског рада и испита, у одговарајуће рубрике,
  • закључена оцена,
  • датум закључивања оцене – уписати „септембар 1, 2014.“ односно „септембар 2, 2014.“.

За предмет Курс 16.3. – Регулатива студенти треба да у два примерка одштампају записник који је постављен на сајту АФ код курикулума предмета и да на основу резултата попуне следеће податке:

• прескочити поене са колоквијума (опција 1),
  • поени са испита (опција 2 – укупни број поена са испита),
  • закључена оцена,

Вежбе, колоквијуми и испитни задаци се не враћају. На захтев комисије RIBA, за изабране студенте, наставник ће правовремено обезбедити да буду саставни део портфолија.

Записници се подносе на потпис истовремено за све предмете.
Није неопходно поднети их лично.
Враћање потписаних записника је одмах.

Доц. др Милош Гашић