Курс 1.2. – Архитектура данас: Резултати испита, преузимање и комплетирање записника

Модул 1 – Увод у архитектуру

Обавештење

Предмет:

Курс 1.2. – Архитектура данас

Резултати испита у првом јунском року су објављени испред кабинета 234.

Студенти који су положили испит из предмета Архитектура данас у овом року, могу да преузму записник о полагању испита у уторак, 17. јуна 2014, од 12 до 14 часова, или у петак, 20. јуна 2014, од 16 до 18 часова, у време консултација за израду семестралног рада из предмета Историја модерне архитектуре и урбанизма.

Студенти који су положили испит из предмета Архитектура данас, а до сада нису комплетирали елаборат, могу да, у циљу верификације добијене оцене у студентској служби, донесу на увид прилоге који су недостајали, у истом термину.

Студенти који још увек нису преузели записнике о полагању испита у јануарско-фебруарском или априлском испитном року, могу да их, због верификације добијене оцене у студентској служби, преузму у истом термину.

Из кабинета