Konferencija

U okviru nacionalne konferencije pod nazivom „Zaštita prirodnih resursa kroz zaštitu životne sredine u urbanim sistemima“ koja je održana 16. maja 2014. godine u Udruženju inženjera Beograda, prezentovani su semestralni radovi studenata prve godine Master akademskih studija Integralni urbanizam, sa temom „Toplotna ostrva u gradu“. Radovi su rađeni u okviru studio projekta „Integralna analiza teritorije“, kojem rukovodi docent dr Marija Maruna u saradnji sa asistentom dr Anom Perić.

Rezultati rada su prikazani u okviru organizovane izložbe studentskih radova i prezentovani na skupu u okviru tematske celine „Mladi istraživači“. Na konferenciji su učestvovali sledeći studenti: Sara Dević, Boško Drobnjak, Katarina Kožović, Anđelina Lučić, Mila Madžarević, Branislav Radulović, Bojana Antić, Jelena Spasojević, Ivan Živadinović i Ivana Mačkić. Učešćem na konferenciji, studenti su stekli pravo učlanjenja u Udruženje inženjera Beograda u statusu vanrednih članova.