Студенти МАСУ на научно-стручној конференцији у Удружењу инжењера Београда

Конференција

У оквиру националне конференције под називом „Заштита природних ресурса кроз заштиту животне средине у урбаним системима“ која је одржана 16. маја 2014. године у Удружењу инжењера Београда, презентовани су семестрални радови студената прве године Мастер академских студија Интегрални урбанизам, са темом „Топлотна острва у граду“. Радови су рађени у оквиру студио пројекта „Интегрална анализа територије“, којем руководи доцент др Марија Маруна у сарадњи са асистентом др Аном Перић.

Резултати рада су приказани у оквиру организоване изложбе студентских радова и презентовани на скупу у оквиру тематске целине „Млади истраживачи“. На конференцији су учествовали следећи студенти: Сара Девић, Бошко Дробњак, Катарина Кожовић, Анђелина Лучић, Мила Маџаревић, Бранислав Радуловић, Бојана Антић, Јелена Спасојевић, Иван Живадиновић и Ивана Мачкић. Учешћем на конференцији, студенти су стекли право учлањења у Удружење инжењера Београда у статусу ванредних чланова.