Ana-Peric
dr Ana Perić

Nagrade i priznanja

Privredna komora Beograda tradicionalno, poslednjih 46 godina, dodeljuje Godišnje nagrade za najbolje doktorske diseratcije, magistarske teze, master i diplomske radove, kao i nagrade za najbolje pronalaske, tehnička unapređenja i dizajnerska rešenja za prethodnu školsku godinu.

Ovogodišnju nagradu za najbolju doktorsku disertaciju odbranjenu na Univerzitetu u Beogradu u toku šk. 2012/2013. godine, žiri Privredne komore Beograda, sastavljen od 18 univerzitetskih profesora, jednoglasno je dodelio ass. dr Ani Perić, za doktorat sa temom:

Uloga urbanističkog planiranja u procesu regeneracije braunfild lokacija

pred komisijom u sastavu: doc. dr Marija Maruna, mentor, prof. dr Nada Lazarević Bajec i prof. dr Mina Petrović.

Svečana dodela nagrada je održana 16. aprila 2014. godine u pozorištu Atelje 212. Svečanosti je, pored nagrađenih i članova žirija, prisustvovao i veliki broj zvanica iz javnog i društvenog života, predstavnika diplomatskog kora, Vlade Republike Srbije, Skupštine grada Beograda, naučnih i obrazovnih institucija, komorskog sistema i brojnih privrednika.

Čestitamo koleginici!

LOGO-pkb_thumb_o