cesaer

Otvoren je poziv za apstrakte za učešće u takmičenju NAJBOLJA STUDENTSKA IDEJA 2021, na kome će timovi imati priliku da osmisle i prikažu svoje viđenje toga kako nauka i tehnologija doprinose održivosti.

Ako ste student ili student doktorskih studija, sa briljantnom idejom o tome kako nauka i tehnologija mogu pomoći u težnji našeg društva ka održivosti, onda je ovo takmičenje prilika da oformite tim i iskoristite nenadmašan pristup i podršku preko 50 vodećih univerziteta nauke i tehnologije širom Evrope, sa potencijalom da osvojite novčanu nagradu od 20.000 evra!

Posebno tražimo kocepte osmišljene od timova studenata koji sarađuju, a fokusirani su oko jasno identifikovanih naučnih i društvenih potreba i ciljeva. Ove ideje se mogu baviti pronalaženjem novih pristupa odgovaranju na naučna pitanja ili rešavanjem potreba interesnih grupa u društvu.

Rok za podnošenje apstrakta je 31. januar 2021. godine.

Sve informacije su dostupne na linku: https://www.cesaer.org/news/best-idea-2021/