cesaer

Отворен је позив за апстракте за учешће у такмичењу НАЈБОЉА СТУДЕНТСКА ИДЕЈА 2021, на коме ће тимови имати прилику да осмисле и прикажу своје виђење тога како наука и технологија доприносе одрживости.

Ако сте студент или студент докторских студија, са бриљантном идејом о томе како наука и технологија могу помоћи у тежњи нашег друштва ка одрживости, онда је ово такмичење прилика да оформите тим и искористите ненадмашан приступ и подршку преко 50 водећих универзитета науке и технологије широм Европе, са потенцијалом да освојите новчану награду од 20.000 евра!

Посебно тражимо коцепте осмишљене од тимова студената који сарађују, а фокусирани су око јасно идентификованих научних и друштвених потреба и циљева. Ове идеје се могу бавити проналажењем нових приступа одговарању на научна питања или решавањем потреба интересних група у друштву.

Рок за подношење апстракта је 31. јануар 2021. године.

Све информације су доступне на линку: https://www.cesaer.org/news/best-idea-2021/