KONKURS ZA IZRADU REŠENJA SPOMEN-HRAMA I PARTERNOG UREĐENJA U PORTI VAZNESENJSKOG HRAMA

SRPSKA PRAVOSLAVNA CRKVA, ARHIEPISKOPIJA BEOGRADSKO-KARLOVAČKA i HRAM SVETOG VAZNESENJA GOSPODNJEG (Beograd, Admirala Geprata 19) objavljuju javni idejni jednostepeni neanonimni programski arhitektonsko – urbanistički konkurs za izradu rešenja spomen-hrama i parternog uređenja na mestu krsnog znamenja stradalimaprilikom bombardovanja 6. aprila 1941. godine, u porti vaznesenjskog hrama.

Zainteresovani učesnici se mogu upoznati sa uslovima i detaljima Konkursa slanjem osnovnih kontakt podataka (ime, prezime, adresa i broj telefona, kao i eventualne predloge) na našu kontakt adresu (konkurs@vaznesenjskacrkva.rs).

Dokumentacija ISTORIJAT, PROGRAM, RASPIS, SITUACIJA

Formular prijave (POPUNITI I POSLATI NA NAŠ E-MEJL)

Ostalu dokumentaciju dobićete nakon izvršene prijave.

Prijavljivanjem potvrđujete da ste upoznati sa uslovima konkursa (navedenim u predhodnim dokumentima) i da ih u celosti prihvatate.

Konkurs počinje da teče od dana objave oglasa.

Rok za predaju radova je 12. mart 2020. godine.

PRAVOSLAVLJE 15112019-page-001