2016_Salon-Arhitekture_Delikatesni-ponedeljak

Delikatesni ponedeljak – Otvoreno

ponedeljak, 18. april 2016. u 19.00h
KC Grad, Braće Krsmanović 4, Beograd

Muzej primenjene umetnosti u Beogradu zajedno sa arhitektima okupljenim oko Salona arhitekture organizuje donatorsku večeru u KC Grad za decu u dečijim klinikama. Ova humanitarna akcija ima za cilj da podrži i osnaži projekat Doktori klovnovi kojim se još od 2003. godine uspešno sprovodi terapija smehom u osam beogradskih dečjih klinika i šire.

Za vas kuvaju kustos i članovi Saveta Salona arhitekture i Doktori klovnovi a pomažu članovi Žirija Salona arhitekture i nagrađeni. Pozivamo kolege arhitekte i sve prijatelje arhitekture i Salona da nam se priključe na ovom humanitarnom događaju i svojim prilogom pomognu humani čin „Doktora klovnova“ okrenut ka bolesnoj deci, njihovim roditeljima i lekarima. Cena bona je 150 dinara – za jedan bon možete dobiti jednu porciju.

Događaj će se održati u Kulturnom centru Grad, Braće Krsmanović 4, od 19 do 22h.