Building Beyond Bricks – postdiplomski sertifikati na Fakultetu za arhitekturu i umetnost Univerziteta Haselt, Belgija

flyer building beyond bricks_Page_1

Otvorene su prijave za program postdiplomskih sertifikata Building Beyond Bricks koji se organizuje na Fakultetu za arhitekturu i umetnost Univerziteta Haselt (Belgija).
U programu postdiplomskih sertifikata istraživaće se regenerativni i distributivni načini izgradnje.
Fokus novog ciklusa, koji počinje u septembru 2023. godine, je ‘Building Beyond Bricks’. Od viška do dovoljnosti, od linearnog do kružnog, od iscrpljivanja do regeneracije… zajedno sa istraživačima, stručnjacima iz prakse i industrijskim partnerima, istraživaće se potencijal zanatstva i inovativnih rešenja sa regenerativnim materijalima, sa ciljem održivog i inkluzivnog društva u ravnoteži sa prirodom.

Prijave su otvorene do 15. maja 2023. godine.

Dodatne informacije dostupne su OVDE.