SFWS-Plakat_A3 final

Позивамо заинтересоване студенте свих нивоа студија да посете промоцију програма ’’Study in France – Work in Sebia’’: Студије и могућности запослења у области одрживе градње, која ће се одржати у петак, 25.11.2022. са почетком у 11.00 у свечаној сали Архитектонског факултета. На промоцији ће бити представљене кључне француске компаније које послују у области одрживе изградње у Србији (Saint-Gobain, Vinci Construction) , као и могућности стручног усавршавања у оквиру школе ESTP Paris. Овом приликом ће бити потписан и споразум о сарадњи између Универзитета у Београду и школе ESTP Paris. У оквиру овог споразума, уз подршку Француског института и Француске амбасаде у Србији, биће реализован програм стипендирања за усавршавање у водећој француској компанији Wilmotte & Associés architects, које ће представити директорка компаније Борина Андриеу.

Више о програму’ ’Study in France – Work in Sebia’’ можете прочитати овде: https://poslovi.infostud.com/blog/study-in-france-work-in-serbia-vrhunsko-obrazovanje-u-francuskoj-po-meri-srpske-privrede/

АГЕНДА