SFWS-Plakat_A3 final

Pozivamo zainteresovane studente svih nivoa studija da posete promociju programa ’’Study in France – Work in Sebia’’: Studije i mogućnosti zaposlenja u oblasti održive gradnje, koja će se održati u petak, 25.11.2022. sa početkom u 11.00 u svečanoj sali Arhitektonskog fakulteta. Na promociji će biti predstavljene ključne francuske kompanije koje posluju u oblasti održive izgradnje u Srbiji (Saint-Gobain, Vinci Construction) , kao i mogućnosti stručnog usavršavanja u okviru škole ESTP Paris. Ovom prilikom će biti potpisan i sporazum o saradnji između Univerziteta u Beogradu i škole ESTP Paris. U okviru ovog sporazuma, uz podršku Francuskog instituta i Francuske ambasade u Srbiji, biće realizovan program stipendiranja za usavršavanje u vodećoj francuskoj kompaniji Wilmotte & Associés architects, koje će predstaviti direktorka kompanije Borina Andrieu.

Više o programu’ ’Study in France – Work in Sebia’’ možete pročitati ovde: https://poslovi.infostud.com/blog/study-in-france-work-in-serbia-vrhunsko-obrazovanje-u-francuskoj-po-meri-srpske-privrede/

AGENDA