B-Vojno-tehnicki-zavod-PANORAMSKI-PLAN

Grad Kragujevac u saradnji sa Udruženjem urbanista Srbije raspisuje otvoreni, međunarodni, anketni, jednostepeni i anonimni Urbanističko-arhitektonski konkurs za urbanu obnovu i rehabilitaciju prostorne kulturno-istorijske celine „Vojno-tehnički zavod u Kragujevcu“, kao kulturnu (industrijsku) baštinu od izuzetnog značaja za Republiku Srbiju. Konkursom se dodeljuju prva, druga i treća nagrada, uz mogućnost otkupa dodatnih radova.

Krajnji rok za podnošenje konkursnih radova/ponude je 21.03.2022. godine do 13 časova (srednjoevropsko vreme).

Konkurs je raspisan kao javna nabavka – konkurs za dizajn, i objavljen je na portalu javnih nabavki: https://jnportal.ujn.gov.rs/tender-eo/66957. Preko datog portala može se preuzeti konkursnu dokumentaciju, kao i dostaviti pitanja i zahtevi za dodatnim informacijama.

Konkursnu dokumentaciju možete preuzeti i preko:

www.arsenal-kragujevac.com i www.uus.org.rs