Poziv za dostavljanje radova za SAJ: Serbian Architectural Journal broj 14, sveska 3 (2022. godište)

CfP Cover

Zadovoljstvo nam je da najavimo da je tekst Poziva za dostavljanje radova za SAJ: Serbian Architectural Journal broj 14, sveska 3 (2022. godište) zvanično dostupan na na internet stranici časopisa. Inspirisani rečima francuskog filozofa Anrija Bergsona, gostujući urednici, dr Mišel Melenhorst sa Fakulteta za arhitekturu i enterijer Univerziteta primenjenih nauka i umetnosti u Nemačkoj i Erik de Leuv, sa ArtEZ univerziteta umetnosti u Holandiji, pozvali su istraživače da doprinesu radovima posvećenim konceptu transgresije u kontekstu projektovanja, inovativnih metoda, arhitektonskih alata, promišljanja tela i prostora, itd. Molimo zainteresovane da radove podnesu, u skladu sa instrukcijama za autore, do 30. septembra 2022. godine. Za sva pitanja, molimo vas ne oklevajte da kontaktirate Redakciju na saj@arh.bg.ac.rs.