Image (6)

Obaveštavamo Vas da će se IX Međunarodni Salon pejzažne arhitekture, održati u periodu od 02. juna do 29. juna 2021. godine, u Galeriji nauke i tehnike Srpske akademije nauka i umetnosti u Beogradu (ulica Đure Jakšića br.2).

Ovim putem upućujemo II Poziv svim zainteresovanim stručnjacima i studentima pejzažne arhitekture i srodnih oblasti, da prijave svoje radove za učešće na najavljenom devetom Salonu PA.

Prijavljivanje i dostavljanje radova, u elektronskoj formi, je u periodu od 01. marta do 15. aprila 2021. godine.

Organizator IX Međunarodnog Salona pejzažne arhitekture je Udruženje pejzažnih arhitekata Srbije (UPAS).

Sve informacije u vezi Salona i način prijave možete pronaći na sajtu: upa.org.rs