Izlozba_STARA KAO NOVA

Autor: Tijana Radovanović, inicijativa Stara kao nova

Pozivamo vas da posetite izložbu OBNOVA ŠKOLE U SELU PAKLEŠTICA na kojoj će biti predstavljeni radovi studenata II godine master studija nastalih u okviru izbornog predmeta Arhitekte i građanske inicijative za održivi razvoj.

Izložba će biti otvorena 24. februara 2020. godine u 18.00 časova u svečanoj sali Arhitektonskog fakulteta i trajaće do 1. marta 2020. godine.

Cilj izložbe je prezentacija rezultata nastavnog procesa široj javnosti radi provere njihovog kvaliteta, ali i radi prikupljanja podrške njihovoj realizaciji u saradnji sa lokalnim institucijama i inicijativama.

Izložba je koncipirana tako da njeni elementi mogu biti eksponati buduće postavke u školi u Pakleštici.

Projekat su podržali Trag fondacija, Institut za urbane politike, Nacionalna koalicija za decentralizaciju i Centar za promociju nauke.