Prijemni_AF_2019_00_thumb

Procedura upisa na Arhitektonski fakultet, na prvu godinu Osnovnih i Integrisanih akademskih studija Arhitektura za školsku 2019/2020 godinu.

Četvrtog dana upisa (11.07.2019) je upisano 17 kandidata na OASA, status samofinansirajući student i 1 kandidat na IASA, status samofinansirajući student, čime je popunjena kvota od 304 studenta koji se mogu upisati na Arhitektonski fakultet.

Prozivanje kandidata je završeno zaključno sa 336. rang mestom na Konačnoj rang listi.

Neće biti drugog upisnog roka u septembru, osim za državljane Republike Srbije koji su u školskoj 2018/2019. godini srednju školu završili u inostranstvu, kao i stranu srednju školu u Republici Srbiji ili poseduju diplomu IB mature, a koji mogu ostvariti pravo upisa u okviru budžetske kvote utvrđene Odlukom Vlade za tu kategoriju kandidata u drugom upisnom roku. Konkurs za dva mesta za te kandidate će biti blagovremeno objavljen u toku avgusta meseca.

Komisija za sprovođenje upisa