Prijemni_AF_2019_00_thumb

Isticanje liste prijavljenih kandidata

Isticanje liste prijavljenih kandidata, sa ličnim podacima i podacima iz srednje škole, na oglasnoj tabli i sajtu Fakulteta:

petak, 21. jun 2019. godine u 20 sati.

Podnošenje primedbi Komisiji za sprovođenje upisa

Podnošenje primedbi Komisiji za sprovođenje upisa na eventualno pogrešno unete lične i podatke o uspehu u srednjoj školi (tehničke greške):

Prijemni ispit 2019.

Održavanje Prijemnog ispita za upis na prvu godinu studijskih programa Osnovnih akademskih i Integrisanih akademskih studija 2018/19 Univerzitetu u Beogradu – Arhitektonskog fakulteta biće održan:

u sredu, 26. juna 2019. godine, u 10 sati, na Arhitektonskom fakultetu.

Isticanje rasporeda kandidata po salama

Isticanje rasporeda kandidata po salama na oglasnoj tabli Fakulteta:

sreda, 26. jun 2019. godine u 8 sati.

Kandidati su dužni da u sredu, 26. juna 2019. godine dođu na Arhitektonski fakultet najkasnije sat vremena pre početka prijemnog ispita.

Spiskovi prijavljenih kandidata

Liste kandidata (sortirano po azbučnom redu) su prikazane po prvom izboru studijskog programa koji NIJE OBAVEZUJUĆI prilikom upisa:

Kandidati mogu dopuniti svoju dokumentciju u ponedeljak, 24. jun 2019. od 11-12 sati u Računarskom centru arhitektonskog fakulteta.

Informacije i način polaganja Prijemnog ispita 2019

INFORMACIJE ZA POLAGANJE PRIJEMNOG ISPITA 2019

Za prijemni ispit na Arhitektonski fakultet u Beogradu prijavilo se ukupno 462 kandidata.

Kandidati mogu proveriti svoje podatke u priloženim dokumentima.

Uputstvo za kandidate za ispravljanje eventualno pogrešno unetih podataka kao i uputstvo za polaganje prijemnog ispita kandidati mogu videti u dokumentima INFORMACIJE ZA POLAGANJE PRIJEMNOG ISPITA 2019 i NAČIN POLAGANJA PRIJEMNOG ISPITA 2019.

Srećno svim kandidatima!!!

Komisija za sprovođenje upisa

Hashtag: #PrijemniispitAF2019

Aktuelne vesti za Prijemni ispit 2019.