Prijemni_AF_2019_00_thumb

Истицање листе пријављених кандидата

Истицање листе пријављених кандидата, са личним подацима и подацима из средње школе, на огласној табли и сајту Факултета:

петак, 21. јун 2019. године у 20 сати.

Подношење примедби Комисији за спровођење уписа

Подношење примедби Комисији за спровођење уписа на евентуално погрешно унете личне и податке о успеху у средњој школи (техничке грешке):

Пријемни испит 2019.

Одржавање Пријемног испита за упис на прву годину студијских програма Основних академских и Интегрисаних академских студија 2018/19 Универзитету у Београду – Архитектонског факултета биће одржан:

у среду, 26. јуна 2019. године, у 10 сати, на Архитектонском факултету.

Истицање распореда кандидата по салама

Истицање распореда кандидата по салама на огласној табли Факултета:

среда, 26. јун 2019. године у 8 сати.

Кандидати су дужни да у среду, 26. јуна 2019. године дођу на Архитектонски факултет најкасније сат времена пре почетка пријемног испита.

Спискови пријављених кандидата

Листе кандидата (сортирано по азбучном реду) су приказане по првом избору студијског програма који НИЈЕ ОБАВЕЗУЈУЋИ приликом уписа:

Кандидати могу допунити своју документцију у понедељак, 24. јун 2019. од 11-12 сати у Рачунарском центру архитектонског факултета.

Информације и начин полагања Пријемног испита 2019

ИНФОРМАЦИЈЕ ЗА ПОЛАГАЊЕ ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА 2019

За пријемни испит на Архитектонски факултет у Београду пријавило се укупно 462 кандидата.

Кандидати могу проверити своје податке у приложеним документима.

Упутство за кандидате за исправљање евентуално погрешно унетих података као и упутство за полагање пријемног испита кандидати могу видети у документима ИНФОРМАЦИЈЕ ЗА ПОЛАГАЊЕ ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА 2019 и НАЧИН ПОЛАГАЊА ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА 2019.

Срећно свим кандидатима!!!

Комисија за спровођење уписа

Hashtag: #PrijemniispitAF2019

Актуелне вести за Пријемни испит 2019.