DANUrB putujuća izložba deo je međunarodnog interregionalnog projekta koji traje već dve i po godine, a Arhitektonski fakultet je član projekta od samog početka.

Izložba predstavlja skup zajeničkog rada svih partnera na projektu i prikaz kreativnih rešenja radi povezivanja gradova na Dunavu povodom formiranja kulturne mreže gradova.

Pozivamo Vas da u utorak, 28. maja 2019. godine u 16.00h prisustvujete svečanom otvaranju izložbe u Svečanoj sali (sala 200) Arhitektonskog fakulteta u Beogradu.

Izložba traje od 28. maja do 4. juna 2019. godine.

DANUrB projekat – DANube Urban Brand je izgradnja regionalne mreže kroz turizam i obrazovanje radi jačanja „dunavskog“ kulturnog identiteta i solidarnosti. Projekat je finansiran od strane Evropske unije, kroz INTERREG Danube program prekogranične saradnje.

Više o DANUrB projektu:
DANUrB – INTERREG Danube programme: www.interreg-danube.eu/approved-projects/danurb
DANUrB – Facebook: www.facebook.com/DANubeUrbanBrand

Interreg_DANUrB_logo