Resonate_2018_logo

Resonate festival
Beograd, 18 – 21. april 2018.

Resonate festival ove godine imaće svoje sedmo izdanje i tokom četiri dana trajanja pružiće uvid u trenutnu situaciju u muzici, vizuelnim umetnostima i digitalnoj kulturi. Resonate okuplja istaknute umetnike i edukatore svetske klase, uz priliku učešća u debati o poziciji tehnologije u današnjoj umetnosti i kulturi, sa pogledom u budućnost.

Resonate je platforma za povezivanje, razmenu znanja i edukaciju, koja spaja vrhunske umetnike i istraživače koji se svakodnevno služe tehnologijom u svojim poslovima. Novo izdanje festivala dešavaće se tokom četiri dana u periodu od 18. do 21. aprila 2018. godine po programskom konceptu: MUSIC i CONFERENCE.

Umetnici, predavači i muzičari koji dolaze na Resonate predstavljaju vrh savremenih kreativnih industrija u svetu.

Muzej savremene umetnosti, Beograd i SAE Institute ugostiće istaknute umetnike i predavače CONFERENCE programa, gde će se dešavati i nekoliko zanimljivih radionica. MUSIC program se vezuje za muzički – večernji deo festivala i ovoga puta dovodi brojne svetske muzičke zvezde koje će osim svojih muzičkih nastupa imati i predavanja u okviru Resonate muzičke konferencije.