Simpozijum Fondacije Romualdo Del Bianko: “Nasleđe za planetu Zemlju 2018”, Firenca, Italija 03-04.03.2018.

Fondazione-Romualdo-Del-Bianco_logo

Heritage For Planet Earth 2018: 20th International Assembly and Symposium of the Romualdo Del Bianco Foundation

“Nasleđe za planetu Zemlju 2018”: 20. međunarodna skupština i Simpozijum Fondacije Romualdo Del Bianko
Firenca, Italija
03.-04.03.2018.

Poziv za predaju apstrakta:
Predaja apstrakata je do 15. decembra 2017. godine.

Organizacija:
Romualdo Del Bianco Foundation, Italija

Opis:
Fondacija Romualdo Del Bianko (Fondazione Romualdo Del Bianco) i njen internacionalni institut “Život izvan turizma” (Life Beyond Tourism®) sa ponosom vas pozivaju na Simpozijum “Nasleđe za planetu Zemlju 2018” (Heritage For Planet Earth 2018) koji će se održati tokom 20. međunarodne skupštine Fondacije Romualdo Del Bianko, u Firenci, Italija. Predaja apstrakata je do 15. decembra 2017. godine.

Life-Beyond-Tourism_logo

Florence_Romualdo-Del-Bianco-Foundation

Simpozijum “Nasleđe za planetu Zemlju 2018” u Firenci, Italija

Simpozijum “Nasleđe za planetu Zemlju 2018” ima tri različita tematska bloka:

1. Trendovi tržišta turizma: upravljati ili biti rukovođen (Tourism market trends: to manage or to be managed)
  2. Digitalne tehnologije: čuvanje identiteta ili podrška globalizaciji? (Digital technologies: saving identity or feeding globalization? )
  3. Pametan grad i zaštita nasleđa pomoću savremenih građevinskih tehnologija (Smart city and heritage conservation by means of modern building technologies)

Za više informacija o događaju, uključujući i instrukcije kako predati apstrakt, molimo vas posetite Life Beyond Tourism® vebsajt: Heritage For Planet Earth 2018, XX International Assembly and Symposium of the Experts of the Romualdo Del Bianco Foundation (Florence, March 3-4, 2018)

Važni datumi:
15 . decembar 2017: rok za dostavljanje apstrakta,
15. januar 2018: obaveštenje o prihvatanju apstrakta,
20. februar 2018: dostavljanje konačnih radova.

Zvanični jezik simpozijuma: engleski

Arhitektonski fakultet u Beogradu ima potpisan sporazum o saradnji sa Fondacijom Romualdo Del Bianko, tako da učesnici simpozijuma sa našeg fakulteta ne plaćaju kotizaciju za učešće!

Uskoro, u januaru 2018. godine, sledi i najava za studentski foto-konkurs fondacije koji ima velike nagrade: HERITAGE for PLANET EARTH® photocontest

HERITAGE-for-PLANET-EARTH-photocontest