Симпозијум Фондације Ромуалдо Дел Бианко: “Наслеђе за планету Земљу 2018”, Фиренца, Италија 03-04.03.2018.

Fondazione-Romualdo-Del-Bianco_logo

Heritage For Planet Earth 2018: 20th International Assembly and Symposium of the Romualdo Del Bianco Foundation

“Наслеђе за планету Земљу 2018”: 20. међународна скупштина и Симпозијум Фондације Ромуалдо Дел Бианко
Фиренца, Италија
03.-04.03.2018.

Позив за предају апстракта:
Предаја апстраката је до 15. децембра 2017. године.

Организација:
Romualdo Del Bianco Foundation, Италија

Опис:
Фондација Ромуалдо Дел Бианко (Fondazione Romualdo Del Bianco) и њен интернационални институт “Живот изван туризма” (Life Beyond Tourism®) са поносом вас позивају на Симпозијум “Наслеђе за планету Земљу 2018” (Heritage For Planet Earth 2018) који ће се одржати током 20. међународне скупштине Фондације Ромуалдо Дел Бианко, у Фиренци, Италија. Предаја апстраката је до 15. децембра 2017. године.

Life-Beyond-Tourism_logo

Florence_Romualdo-Del-Bianco-Foundation

Симпозијум “Наслеђе за планету Земљу 2018” у Фиренци, Италија

Симпозијум “Наслеђе за планету Земљу 2018” има три различита тематска блока:

1. Трендови тржишта туризма: управљати или бити руковођен (Tourism market trends: to manage or to be managed)
  2. Дигиталне технологије: чување идентитета или подршка глобализацији? (Digital technologies: saving identity or feeding globalization? )
  3. Паметан град и заштита наслеђа помоћу савремених грађевинских технологија (Smart city and heritage conservation by means of modern building technologies)

За више информација о догађају, укључујући и инструкције како предати апстракт, молимо вас посетите Life Beyond Tourism® вебсајт: Heritage For Planet Earth 2018, XX International Assembly and Symposium of the Experts of the Romualdo Del Bianco Foundation (Florence, March 3-4, 2018)

Важни датуми:
15 . децембар 2017: рок за достављање апстракта,
15. јануар 2018: обавештење о прихватању апстракта,
20. фебруар 2018: достављање коначних радова.

Званични језик симпозијума: eнглески

Архитектонски факултет у Београду има потписан споразум о сарадњи са Фондацијом Ромуалдо Дел Бианко, тако да учесници симпозијума са нашег факултета не плаћају котизацију за учешће!

Ускоро, у јануару 2018. године, следи и најава за студентски фото-конкурс фондације који има велике награде: HERITAGE for PLANET EARTH® photocontest

HERITAGE-for-PLANET-EARTH-photocontest