Poziv za učešće na događajima u Dorćol Platz-u u okviru radionice “Lokalizacija ciljeva održivog razvoja – Slučaj Donji Dorćol”

Dorćol Platz, mesto održavanja dva događaja radionice | Foto © Dorćol Platz

Radionica

U periodu od 28. oktobra do 05. novembra 2017. godine održava se radionica između studenata Master programa Integralni urbanizam i studenata Master programa Integrated urbanism and sustainable design sa Fakulteta za arhitekturu i urbano planiranje iz Štutgarta.

Prema programu radionice, izdvojili smo dva ključna datuma za sprovođenje aktivnosti na lokaciji, a koja uključuje područje Donjeg Dorćola između ulica Tadeuša Košćuška, Cara Dušana, Dunavske i Francuske ulice.

Pozivamo Vas da se priključite radionici u okviru dva događaja koja su planirana u prostorima Dorćol Platz-a, a to su:

1. procena potreba različitih stejkholdera (zainteresovanih strana) – utorak, 31.10.2017. u periodu 12.00-14.00h
  2. finalna prezentacija studentskih radova – petak, 03.11.2017. u periodu 14.00-17.00h

Nadamo se da ćete se odazvati našem pozivu i da ćete učestvovati u planiranim aktivnostima, Vaše iskustvo predstavlja dragocen izvor znanja za istraživanje potreba lokalne zajednice i kreiranje potencijalnih predloga za unapređenje kvaliteta života.

2017_MASIU_RadionicaExp_02

2017_MASIU_RadionicaExp_01

MAS Integralni urbanizam | Radionica, 2017.

2017_MASIU_RadionicaExp_03

MAS Integralni urbanizam | Radionica, 2017.