Coca-Cola-Dizajnspiracija

U želji da afirmiše lokalnu umetnost kompanija Coca-Cola Srbija poziva studente i diplomce fakulteta i visokoškolskih ustanova da se prijave na konkurs i osmisle jedinstveni dizajn elemenata za opremanje kafića inspirisanih Coca-Colom.

Tražimo originalne predmete koji će postati prestižni element enterijera nekih od najboljih kafića i restorana u zemlji u tri kategorije:
• Dizajn rasvete (različita rešenja za osvetljenje u prostoru, stone i viseće lampe, lusteri, plafonjere…)
• Dizajn nameštaja (sto, bar, barske stolice, barski stolovi, stolice, sofe, kanabe, fotelje….)
• Dizajn dekorativnih elemenata (vaze, držači za salvete, meni, čiviluci, razne inovacije na drugim elementima za enterijer i eksterijer…)

Radove inspirisane Coca-Colom zainteresovani kandidati mogu izraditi u formi skice, nacrta, fotografije modela ili 3D modela i postaviti na sajtu www.dizajnspiracija.rs u periodu od 18. aprila do 18. maja 2017. godine.