OASA-12080 i IASA-12080 – Geometrija oblika 2: Junski ispitni rok – termin objave rezultata i proknjiženje ocena

Obaveštenje

Studijska celina:
Geometrija arhitektonske forme 2

Predmet:
OASA-12080 – Geometrija oblika 2
IASA-12080 – Geometrija oblika 2

U dogovoru sa Studentskom službom Fakulteta, a iz tehničkih razloga, studentima koji su izašli na ispit iz predmeta Geometrija oblika 2 u roku Jun 1, dobijena ocena biće proknjižena u e-zapisniku u roku Jun 2. Studenti koji nameravaju ponovo da polažu ispit u roku Jun 2, ocena iz prethodnog roka biće anulirana.

Rezultati ispita iz roka Jun 1 biće objavljeni samo na oglasnoj tabli predmeta – u utorak, 12. jula 2016. godine u popodnevnim satima.

Zbog bliskosti termina polaganja ispita u junskom roku, uvid u radove iz roka Jun 1 (uključujući i radove koji se odnose na naknadne kolokvijume i test), biće organizovan zajedno sa uvidom u ispitne radove iz roka Jun 2.

Iz Kabineta