ОАСА-12080 и ИАСА-12080 – Геометрија облика 2: Јунски испитни рок – термин објаве резултата и прокњижење оцена

Обавештење

Студијска целина:
Геометрија архитектонске форме 2

Предмет:
ОАСА-12080 – Геометрија облика 2
ИАСА-12080 – Геометрија облика 2

У договору са Студентском службом Факултета, а из техничких разлога, студентима који су изашли на испит из предмета Геометрија облика 2 у року Јун 1, добијена оцена биће прокњижена у е-записнику у року Јун 2. Студенти који намеравају поново да полажу испит у року Јун 2, оцена из претходног рока биће анулирана.

Резултати испита из рока Јун 1 биће објављени само на огласној табли предмета – у уторак, 12. јула 2016. године у поподневним сатима.

Због блискости термина полагања испита у јунском року, увид у радове из рока Јун 1 (укључујући и радове који се односе на накнадне колоквијуме и тест), биће организован заједно са увидом у испитне радове из рока Јун 2.

Из Кабинета