Želiš da naučiš španski na svom fakultetu? I da dobiješ sertifikat Instituta Servantes?

Institut Servantes (Instituto Cervantes) u Beogradu od ove jeseni organizuje časove španskog jezika za studente Arhitektonskog fakulteta po posebnim uslovima. Svi zainteresovani imaće priliku da uče španski u prostorijama fakulteta sa profesorima iz Instituta Servantes, Španskog kulturnog centra.

Upis će se vršiti u oktobru mesecu u prostorijama Instituta Servantes (Čika Ljubina 19). Studenti fakulteta ostvariće poseban popust od 35% u odnosu na cene u Institutu Servantes. Kurs od četiri meseca (novembar – mart) od 60 sati iznosiće 19.900 RSD sa mogućnošću plaćanja na četiri jednake mesečne rate.

Uskoro će biti zakazana promocija kurseva na fakultetu na kojoj ćete moći da se informišete o svim detaljima.

Kontakt za dalje informacije:
Mirjana Starčević,
e-mail: adxbel@cervantes.es