Желиш да научиш шпански на свом факултету? И да добијеш сертификат Института Сервантес?

Институт Сервантес (Instituto Cervantes) у Београду од ове јесени организује часове шпанског језика за студенте Архитектонског факултета по посебним условима. Сви заинтересовани имаће прилику да уче шпански у просторијама факултета са професорима из Института Сервантес, Шпанског културног центра.

Упис ће се вршити у октобру месецу у просторијама Института Сервантес (Чика Љубина 19). Студенти факултета оствариће посебан попуст од 35% у односу на цене у Институту Сервантес. Курс од четири месеца (новембар – март) од 60 сати износиће 19.900 РСД са могућношћу плаћања на четири једнаке месечне рате.

Ускоро ће бити заказана промоција курсева на факултету на којој ћете моћи да се информишете о свим детаљима.

Контакт за даље информације:
Мирјана Старчевић,
e-mail: adxbel@cervantes.es