Belgrade-Scapes-LAB_foto-Relja-Ivanic_00
Foto: Relja Ivanić

Kao proizvod saradnje između Univerziteta u Beogradu – Arhitektonskog fakulteta, Centra arhitekture i IDNet-a iz Novog Sada, u periodu od 04. do 08. aprila 2014. godine u prostorijama Kulturnog centra Beograd održan je prvi Belgrade Scapes LAB. Reč je o događaju koji je okupio 120 studenata arhitekture iz cele regije i preko 20 predavača i eminentnih stručnjaka iz celog sveta.

Belgrade Scapes LAB | Foto: Relja Ivanić
Foto: Relja Ivanić

Događaj je obuhvatao predavanja, diskusije, filmske projekcije i radionice, a sve u odnosu na temu „Veliki Projekti“ (“Big Projects”). Arhitektonski fakultet iz Beograda zastupali su docent dr Ana Nikezić i docent dr Marija Maruna sa radionicom i pratećim predavanjem.

Rezultati prvog Belgrade Scapes LAB-a objavljeni su u formi publikacije koju možete pogledati ovde:

Pogledajte galeriju fotografija ovog događaja (foto: Relja Ivanić):