ИАУС доделио награду “Милорад Мацура” за најбољу докторску дисертацију

Renata-Jadresin-Milic_nagrada
др Рената Јадрешин-Милић

Награде и признања

Сваке године Институт за архитектуру и урбанизам Србије додељује, сада већ традиционалну, награду “Милорад Мацура” најбољим мастер и докторским радовима одбрањеним на Архитектонском факултету у Београду.

У години свог јубилеја ИАУС је годишњу награду “Милорад Мацура” за најбољу докторску дисертацију одбрањену у школској 2012/2013. години доделио нашој колегиници др Ренати Јадрешин Милић, за докторат са темом:

Теоријске поставке савремене класичне архитектуре и њихов однос према теоријским принципима архитектуре ренесансе

пред Комисијом у саставу проф.др Владимир Мако, ментор, проф.др Љиљана Благојевић и проф. др Бранко Митровић.

Свечано уручење награда одржано је у понедељак 27.01.2013. у просторијама ИАУС-а. Приказ награђених радова биће објављен у часопису Института за архитектуру и урбанизам Србије “Архитектура и урбанизам” број 39.

Честитамо колегиници!

IAUS logo_lat