Renata-Jadresin-Milic_nagrada
dr Renata Jadrešin-Milić

Nagrade i priznanja

Svake godine Institut za arhitekturu i urbanizam Srbije dodeljuje, sada već tradicionalnu, nagradu “Milorad Macura” najboljim master i doktorskim radovima odbranjenim na Arhitektonskom fakultetu u Beogradu.

U godini svog jubileja IAUS je godišnju nagradu “Milorad Macura” za najbolju doktorsku disertaciju odbranjenu u školskoj 2012/2013. godini dodelio našoj koleginici dr Renati Jadrešin Milić, za doktorat sa temom:

Teorijske postavke savremene klasične arhitekture i njihov odnos prema teorijskim principima arhitekture renesanse

pred Komisijom u sastavu prof.dr Vladimir Mako, mentor, prof.dr Ljiljana Blagojević i prof. dr Branko Mitrović.

Svečano uručenje nagrada održano je u ponedeljak 27.01.2013. u prostorijama IAUS-a. Prikaz nagrađenih radova biće objavljen u časopisu Instituta za arhitekturu i urbanizam Srbije “Arhitektura i urbanizam” broj 39.

Čestitamo koleginici!

IAUS logo_lat