Rezultat studentskog konkursa: enterijer biblioteke Instituta za molekularnu genetiku i genetičko inženjerstvo

Pobednički rad pod radnom šifrom br 14. a šifrom 51125.

Studentski konkurs – REZULTATI

Na završenom studentskom konkursu za izbor najboljeg, idejnog, arhitektonskog rešenja enterijera biblioteke Instituta za molekularnu genetiku i genetičko inženjerstvo Univerziteta u Beogradu, žiri je doneo sledeću odluku:

Odluka žirija

Komisija se odlučila za rad pod radnom šifrom br.14, koji u najvećoj meri odgovara na program iz raspisa konkursa. Izabrano rešenje nudi fleksibilnu prostornu organizaciju koja može odgovoriti na sve varijante korišćenja prostora zahtevane od strane korisnika. Rešenje odlikuje celovitost i jednostavnost dizajna, kao i izvodljivost u datom kontekstu. Prepoznatljivost ambijenta ostvarena je formulisanjem mikro-celina i veštim izborom materijala.

Pobednički rad pod radnom šifrom br 14, a šifrom 51125.

Autorski tim:

Mirjana Jović M031-2013