Резултат студентског конкурса: ентеријер библиотеке Института за молекуларну генетику и генетичко инжењерство

Победнички рад под радном шифром бр 14. а шифром 51125.

Студентски конкурс – РЕЗУЛТАТИ

На завршеном студентском конкурсу за избор најбољег, идејног, архитектонског решења ентеријера библиотеке Института за молекуларну генетику и генетичко инжењерство Универзитета у Београду, жири је донео следећу одлуку:

Одлука жирија

Комисија се одлучила за рад под радном шифром бр.14, који у највећој мери одговара на програм из расписа конкурса. Изабрано решење нуди флексибилну просторну организацију која може одговорити на све варијанте коришћења простора захтеване од стране корисника. Решење одликује целовитост и једноставност дизајна, као и изводљивост у датом контексту. Препознатљивост амбијента остварена је формулисањем микро-целина и вештим избором материјала.

Победнички рад под радном шифром бр 14, а шифром 51125.

Ауторски тим:

Мирјана Јовић М031-2013