plakat novogodisnji

Obaveštavamo vas da u okviru projekta Humanitarni mesec koji ima za cilj prikupljanje sredstava za nezbrinutu decu SPAF ima dve akcije:

* Prikupljanje paketića za decu, u periodu od 12 do 17 časova svaki dan do 22. decembra ispred sale 230 na drugom spratu Zgrade tehničkih fakulteta.
* Humanitarna licitacija, koja će se održati 20. decembra u svečanoj sali Građevinskog fakulteta sa početkom u 18 časova, gde ćete moći da licitirate za razne zanimljive sadržaje.

U organizaciji ovog projekta učestvuju studentske organizacije Istek, Elektron, CRKSEF i IACES zajedno sa parlamentima Elektrotehničkog, Građevinskog i Arhitektonskog fakulteta.

Pozivam vas da učestvujete u što većem broju, da zajedno doprinesemo ovom humanom događaju i pred praznike pružimo malo ljubavi mališanima kojima je to potrebno.