AF - OTVORENA VRATA - baner

Dobrodošli studenti!

Svečani prijem studenata I godine Osnovnih akademskih studija (OASA) i Integrisanih akademskih studija (IASA) Arhitekture 2023/24. godine Univerziteta u Beogradu – Arhitektonskog fakulteta biće održan u petak 29. septembra 2023. godine sa početkom u 18.00 sati u amfiteatru Arhitektonskog fakulteta (AMF). Brucošima će se obratiti dekan prof. Vladimir Lojanica i prodekan za nastavu i studentska pitanja, prof. Nebojša Fotirić.

Brucoši će imati priliku da se upoznaju sa publikacijama i veb izdanjima na raspolaganju studentima Arhitektonskog fakulteta, sa veb informativnim i komunikacionim servisima fakulteta, kao i službama u funkciji komfora studiranja.

Ovom prilikom održaće se i dodela poklon paketa dobrodošlice.

Brucoši su posle prijema pozvani da zajedno sa ostalim studentima i gostima posete događaj ArhiŽur koja se održava u okviru tracicionalne manifestacije ”Nedelja sa arhitekturom”.